Skip to main content

INSTALACJA WODNA

Zestaw przewodów, rur oraz urządzeń które mają za zadanie dostarczanie wody cieplej i zimną  do budynków zachowując wszystkie warunki sanitarne. Nasza firma zajmuje się instalacją wewnętrzną jak również zewnętrzną oraz różnymi systemami budowy instalacji wodnej dzięki najnowszego sprzętu i urządzeń. Korzystamy z najlepszych materiałów gwarantując dogodne ceny dzięki własnej hurtowni oraz profesjonalną usługę.

 

INSTALACJA KANALIZACYJNA

System rur kanalizacyjnych umożliwiający zbieranie oraz oprowadzanie ścieków wynikających z funkcjonowania gospodarczego oraz zbędnych opadów dzięki kanałom ściekowym. Wykorzystując posiadane maszyny i urządzenia jesteśmy w stanie zrealizować zadanie w szybki i efektywny sposób.

 

INSTALACJA GAZOWA

Zespół przewodów umieszczonych wewnątrz oraz na zewnątrz umożliwiający podłączenie do sieci gazowej. Całość jest regulowana za pomocą odpowiednio dobranych zaworów oraz urządzeń służących do kontrolowania przepływu gazu. Ważne jest wybranie najlepszego sprzętu w montażu aby zapewnić bezpieczeństwo działanie całej instalacji. Jesteśmy w stanie zapewnić dobrze wykonaną usługę zgodnie ze wszystkimi zaleceniami oraz możemy zasugerować ewentualne zmiany.

 

INSTALACJE CENTRALNEGO OGRZEWANIA

Nasza jednostka od dawna zajmuje się montażem oraz instalacją centralnego ogrzewania dlatego posiadamy bardzo duże doświadczenie w tej dziedzinie. Oferujemy najnowocześniejsze warianty a nasze usługi są wykonywane za pomocą nowych i profesjonalnych maszyn i urządzeń. Ponadto nasz personel jest ściśle powiązany na rynku z producentami przez co posiadamy wykwalifikowaną kadrę. Cała instalacja jest bardzo ekonomiczna, komfortowa oraz przyjazna środowisku.

 

OGRZEWANIE PODŁOGOWE

Ogrzewanie które w chwili obecnej jest najpopularniejszym rozwiązaniem, stosowane w każdym rodzaju obiektów jest bardzo charakterystyczne na dużych budynkach mieszkalnych oraz nowych domów. Całość jest realizowana przed zalaniem posadzek. Dużą zaletą jest możliwość podłączenie do różnych rodzajów  kotłów, urządzeń grzewczych, różnego pochodzenia źródeł grzewczych. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie oraz oferujemy pełny profesjonalizm w naszych usługach.

 

KOTŁOWNIE GAZOWE

Ze względu na charakterystyczną budowę i działanie, materiały oraz elementy muszą być starannie dobrane zapewniając bezpieczeństwo. Każda część układu musi być sprawdzona zapewniając pełną sprawność systemu. Rozróżniamy kilka rodzajów kotłowni poprzez moc jednostki cieplnej. Każdą z nich możemy zaoferować  i doradzić ewentualne poprawki. Wszystko jest montowane z zachowanie powszechnych i rygorystycznych zasad i zaleceń. Dzięki współpracą z dużymi firmami jesteśmy w stanie pokazać szeroką ofertę kotłowni gazowych przy rozsądnych cenach.

 

KOTŁOWNIE NA PELLET

Ten rodzaj ogrzewania jest preferowane dla domów jednorodzinnych, budownictwa mieszkalnego, obiektów hali itp. Kotłownie te są zasilane pelletem który jest pozyskiwany najczęściej z trocin zapewniając wysoką jakość.  W celu posiadania takiego kotła musimy zorganizować specjalne pomieszczenie służące do bezpiecznego funkcjonowania jednostki oraz przechowywania opału. Kotły posiadają pojemniki odpowiadające wielkości i mocy jednostki. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie. Nasi pracownicy wykonają odpowiednio wszystko z dbałości o szczegóły. Wszystko po wykonaniu jest bardzo estetyczne i ekonomiczne.

 

KOMINKI Z PŁASZCZEM WODNYM

Kominki w takiej specyfikacji są bardzo efektowne i w większości są montowane w domkach. Wkłady pomimo niewielkich rozmiarów są w stanie wygenerować odpowiednią wydajność dla stworzenia komfortowego klimatu.  Technologia zastosowana w tym przypadku jest bardzo ekologiczna i ekonomiczna. Nasi przedstawiciele z dużą dokładnością dopasują kominek do Państwa potrzeb.

 

INSTALACJE SOLARNE

Są to bardzo ekonomiczne i ekologiczne rozwiązania mało spopularyzowane w Polsce. Jest to bardzo wysoka technologia. W celu zredukowania kosztów można starać się o dopłaty które obejmują ten program. Należy pamiętać że jest to nowoczesne rozwiązanie ale również jest w stanie zagwarantować znaczną obniżkę ogrzania wody w budynku mieszkalnym. Nasz zespół posiada niezbędne umiejętności do dobrania i montażu instalacji solarnej.

 

INSTALACJE CENTRALNEGO ODKURZACZA

Jest to system przewodów łączących jednostki centralnej czyli odkurzacza z z gniazdami rozmieszczonymi co całym budynku. Należy pamiętać że plan ten jest jak najwcześniej wdrożyć podczas budowy aby wyodrębnić najprostszy sposób dobrego montażu. Jednostka centralna powinna być umiejscowiona w pomieszczeniu gdzie dźwięki pracy nie będą nam przeszkadzać. Instalacja jest bardzo wygodna dla mieszkańców. Z chęcią zapoznamy się z Państwa zadaniem i wykonamy je w najlepszy i ekonomiczny sposób. Dzięki własnej hurtowni możemy zaoferować korzystne ceny materiałów jak i całego montażu. Wszystko wykonuje odpowiednio dobrana kadra pracowników.

 

SERWIS URZĄDZEŃ GRZEWCZYCH

Nasza firma przez lata pracy uzyskała wielu partnerów na rynku instalacji grzewczych, pomp ciepła, kotłowni wszelkiego typu przez co jesteśmy w stanie serwisować urządzenia takich renomowanych firm jak np. Panasonic, Vaillant czy Beretta. Są naszymi partnerami i wspólnie możemy zająć się serwisem lub naprawą usterek Państwa instalacji. Wymiana doświadczeń skutkuje bardzo dużym rozwojem firmy oraz pracowników dzięki czemu spokojnie poradzimy sobie z problemami.