Skip to main content

Pompy ciepła

Pompa ciepła to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej ekologicznych systemów grzewczych na rynku oferujący bardzo dobrą efektywność w rozsądnej cenie. 5 lat gwarancji na cały system firm Panasonic, Mitsubishi, KAISAI, ATLANTIC oraz LG.

Co to jest pompa ciepła?

Obecnie istnieje wiele rodzajów oraz systemów grzewczych. Nowym hitem rynkowym są pompy ciepła. Ale czym one są? Pompa ciepła powietrze-woda, w której nasza firma się specjalizuje to urządzenie cieplne które transportuje ogrzany gaz cieplarniany na wymiennik w jednostce wewnętrznej. Po drugiej stronie wymiennika ciepło trafia bezpośrednio do układu grzewczego np. ogrzewania podłogowego lub do zbiorników wodnych.

Funkcjonowanie całego systemu opiera się na pracy pomp, które możemy kontrolować i ustawiać wybraną temperaturę, odpowiednio dla naszego komfortu. Wariant ten szczególnie polecamy osobom, które dopiero budują swój budynek mieszkalny nie są zdecydowane na rodzaj ogrzewania, bardzo niskie koszty eksploatacji, duża efektowność, czystość w pomieszczeniu, bezobsługowość i przede wszystkim bezpieczeństwo.

5 lat gwarancji na cały system

Pompy Ciepła firm Panasonic, Mitsubishi, KAISAI, ATLANTIC oraz LG

NOWOŚĆ

W dzisiejszych czasach zaczynamy odbiegać od tradycyjnych pieców zasilanych paliwami stałymi czy kotłami gazowymi które nie są tanie w eksploatacji. Pompy ciepła na rynku coraz bardziej zaczynają dominować w kategoriach systemów grzewczych. W obecnej chwili jest to najbardziej prawidłowy kierunek, którym należy się sugerować w monecie wyboru źródła ogrzewania. Maszyna ta w porównaniu do jednostek konkurencyjnych charakteryzuje się dużą dbałością o środowisku w postaci mniejszej emisji CO2.

OSZCZĘDNOŚĆ I EFEKTYWNOŚĆ - POMPY CIEPŁA

Modernizując dom przy użyciu pompy ciepła uzyskujemy doskonałe rozwiązanie, które jest bardzo wydajne w porównaniu do poniesionych kosztów montażu. Oszczędności płynące z zastosowania tego urządzenia mogą zwrócić koszty montażu w przyszłych latach. Nasza firma z chęcią znajdzie idealne rozwiązanie oraz pompę ciepła dla danego budynku umożliwiającą jak największą efektywność w najniższej cenie.

KOMFORT POSIADANIA POMPY CIEPŁA

Pompa ciepła zajmuje bardzo mało miejsca, które jest cenne w niektórych zabudowach. Do tego możemy dodać fakt, że większość pomp ciepła cieszy się dużym powodzeniem ze względu na bardzo cichą pracę maszyny. Jednostka jest również odporna na różnice temperatur więc nie musimy się martwić, gdy na zewnątrz jest dużo poniżej zera. Rozwiązania jakie są dostępne na rynku pozwalają nam śmiało powiedzieć, że do temperatury -20 stopni Celsiusa nie ma konieczności uruchamiania dodatkowego źródła, lecz jeśli wystąpi taka potrzeba jest zainstalowana grzałka elektryczna która wspomoże pompę w trudniejszym momencie.